Opis
Opis produktu
Wibrator wgłębny Swepac PVEL-D 58 – PVEL-D 58 to wariant 'D' wibratora HF z buławą 58 mm – do pracy przy większych elementach żelbetowych wymagających szybkiego odpowietrzania.
Współpracuje z przetwornicami serii PVC/PVCE. Większa średnica buławy zwiększa objętość zagęszczanego betonu w jednostce czasu.
Zastosowania: Dedykowany do płyt fundamentowych, grubszych ścian, konstrukcji mostowych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ wibratora | Elektroniczny z przetwornicą i uchwytem pistoletowym |
| Napięcie | 230V, 1- fazowy |
| Stopień ochrony skrzynki przetwornicy | IP 67 |
| Prąd | 3,8 A |
| Średnica / długość buławy | 58 mm / 420 mm |
| Masa | 17 kg |
| Wydajność | 35 m3/h |
| Siła wymuszająca | 5 600 N |
| Długość węża | 0,4 m |
| Kabel elektryczny, długość | 1,5+20 m |
| Poziom drgań przypadających na ręce operatora (HAV) | 0,48 m/s2 |
Główne cechy
- Masa: 17 kg
- Siła wymuszająca: 5 600 N
- Zasilanie: 230V, 1- fazowy
- Gwarancja 12 lub 24 miesiące producenta Swepac (Szwecja) + polski serwis
Zastosowanie
Wibrator wgłębny stosowany jest do wibrowania mieszanki betonowej w ścianach, słupach, fundamentach, płytach stropowych i elementach prefabrykowanych — usuwa powietrze z mieszanki, zwiększa wytrzymałość betonu oraz poprawia jakość powierzchni.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.