O firmie

Firma PRO-MASZ powstała w 2007 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn budowlanych i drogowych. Nasza firma wywodzi się z małej miejscowości Santok mieszczącej się ok. 10 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w dziedzie zacierania i wibrowania betonu oraz zagęszczania gruntu. Cała nasza wiedza zapewni Państu odpowiednio dobrany sprzęt do wykonywanej pracy, pewne maszyny i urządzenia oraz fachową i szybką obsługę.


marka Dynamic, marka RALF


W chwili obecnej PRO-MASZ jest jedynym dystrybutorem marki Dynamic i RALF, ale także autoryzowanym dealerem najbardziej znanych producentów maszyn budowlanych na świecie: Weber, Ammann, Enar, Kreber. Szeroka paleta maszyn, konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji pozwoliły nam zagościć w czołówce firm na rynku maszyn budowlanych. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

autoryzowany dystrybutor Weber, KreberNasze funkcjonowanie opiera się na dostarczaniu sprzętu budowlanego zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Skupiamy się na maszynach budowlanych i drogowych. Nasze produkty zasilają budowy w całym kraju. Zatrudniamy ludzi młodych, ambitnych i kreatywnych. Właśnie dlatego mamy całą rzeszę zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl