Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Stopy wibracyjne

Stopa wibracyjna ENAR PH70H

Stopa wibracyjna ENAR PH70H
Stopa wibracyjna ENAR PH70H

Nowoczesna stopa wibracyjna, skoczek, renomowanego hiszpańskiego producenta ENAR. Skoczek z zeri PH jest kompaktowy odpory na zużycie. Z dobrze zabezpieczonym silnikiem.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

10 701,00 zł

szt.

Stopa wibracyjna WEBER SRV 590

Stopa wibracyjna WEBER SRV 590
Stopa wibracyjna WEBER SRV 590

Stopa Wibracyjna Skoczek Weber Mt SRV 590– mocna waga lekka.

Niewielki ciężar stopy SRV 590 (62 kg) ułatwia transport i pracę na budowie. Jednocześnie można polegać na jej solidnej konstrukcji.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

10 970,00 zł

szt.

Stopa wibracyjna WEBER SRV620

Stopa wibracyjna WEBER SRV620
Stopa wibracyjna WEBER SRV620

Skoczek Weber MT SRV 620 Solidna i trwała.

Dzięki dużej sile uderzenia stopa ta zagęszcza jeszcze szybciej i efektywniej. Poza dużą wydajnością Weber MT osiąga wysokie wyniki także w dziedzinie komfortu obsługi.

Nowoczesne silniki, wąski pałąk sterowania jak również zoptymalizowana stopa robocza, ułatwiają pracę i zapewniają komfortowe użytkowanie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

11 699,00 zł

szt.

Stopy wibracyjne (ubijaki, skoczki)

Stopy wibracyjne, zwane również ubijakami lub skoczkami to maszyny drogowo-budowlane służące do ubijania i zagęszczania piachu, żwiru i innych kruszyw. Wraz z zagęszczarkami są podstawowymi, a jednocześnie najmniejszymi i najlżejszymi, maszynami stosowanymi w drogownictwie i pracach budowlanych. Obecnie z powodzeniem stosowane są również na mniejszych budowach znacząco skracając czas pracy i zastępując siłę ludzkich rąk. Najczęściej używane są w wykopach i miejscach o trudnym dostępie.

Działanie stopy wibracyjnej polega na uderzaniu ze znaczną siłą (12-14 kN) w podłoże, którym może być piach, żwir, czy nawet glina. Częstotliwość uderzeń wynosi 600-700 na minutę.

Stopy wibracyjne - charakterystyka

Stopy wibracyjne oferowane przez sklep internetowy PRO-MASZ charakteryzują się łatwością obsługi i odpornością na zużycie. Kluczowe elementy urządzenia wykonane zostały ze specjalnego stopu aluminium wzmocnionego hartowaniem termicznym. Maszyny wyposażone zostały w uznane na rynku, niezawodne, czterosuwowe silniki Honda z niską emisją spalin. Masywny i ergonomiczny uchwyt z załączonymi kółkami ułatwia załadunek i rozładunek z pojazdów.

Stopy wibracyjne oferowane przez PRO-MASZ, poza dużą wydajnością, cechuje także duży komfort obsługi. Niski poziom drgań na rękojeści i równomierna praca urządzenia sprawiają, że ich użytkowanie nie wymaga dużego wysiłku. Stopniowana dźwignia gazu pozwala na dostosowanie częstotliwości, siły uderzenia i amplitudy do zagęszczania różnych podłoży.

Warto zwrócić uwagę również na osprzęt jednostki napędowej, na który składają się: sensor olejowy, sprawdzający stan oleju silnikowego przy rozruchu i w czasie pracy i wyłącząjący silnik w przypadku zbyt małej ilości oleju, wielostopniowy system filtrowania powietrza z oddzielaczem cyklonowym, zabezpieczający silnik przed zanieczyszczeniami, pompa olejowa wspomagająca smarowanie korbowodu. Zastosowanie filtrów w zbiorniku i na przewodzie paliwowym sprawia, że paliwo dostarczone do silnika wolne jest od zanieczyszczeń, co znacząco przedłuża żywotność maszyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl