Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Zagęszczarki gruntu

Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA diesel

Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA  diesel
Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA diesel

Zagęszczarki gruntu rewersyjne z serii ENAR CRENA mogą być wyposażone w silniki diesla marki HATZ. Ta linia produktu obejmuje cztery modele różniące się swoimi parametrami technicznymi: CRENA 26 DH, 32 DH, 52 DH, 63 DHE.

Tak duża różnorodność zagęszczarek dwukierunkowych hiszpańskiego producenta w wersji z silnikiem diesla pozwala łatwo dobrać maszynę do wykonywanych robót. I tak, znajdziemy tu zagęszczarki lżejsze o masie 170 kg (CRENA 26 DH) i 215 kg (CRENA 32 DH) do wykonywania lżejszych prac, jak i ciężkie zagęszczarki o masie przekraczającej 350 kg (CRENA 52 DH i CRENA 63 DHE). Ta ostatnia, o masie 440 kg i szerokości płyty 750 mm wyposażona została w elektryczny rozruch i mocny silnik Hatz 1B50 o mocy 11 KM.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

27 675,00 zł

szt.

Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA (120-160-210 kg)

Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA (120-160-210 kg)
Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA (120-160-210 kg)

Zagęszczarki gruntu rewersyjne z serii ENAR CRENA wyposażone w niezawodne silniki spalinowe marki HONDA. Lżejsze modele z tej serii oznaczone symbolami: CRENA 22 GH, 26 GH, 32 GH o masie od 120 do 210 kg i szerokościach płyt od 400 do 500 mm przeznaczone są do lżejszych robót. Wyposażone zostały w znane na całym świecie, niezawodne silniki HONDA GX 160 i GX 200.

Zagęszczarki rewersyjne ENAR CRENA w wersji z silnikiem benzynowym to przede wszystkim wysoka kultura pracy i rewelacyjna wydajność na wszystkich rodzajach gruntów. Każdego operatora zadowolą możliwości manewrowe tych zagęszczarek i łatwość ich prowadzenia.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17 220,00 zł

szt.

Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA (330-430 kg)

Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA (330-430 kg)
Zagęszczarka gruntu rewersyjna ENAR CRENA (330-430 kg)

Cięższe modele rewersyjnych zagęszczarek gruntu z serii ENAR CRENA oznaczone symbolami: CRENA 52 GH, 63 GH i 63 GHE o masie od 330 do 430 kg i szerokościach płyt od 600 do 750 mm przeznaczone są do ciężkich prac. Wyposażone zostały w niezawodne silniki marki HONDA GX 270 i GX 390.

Zagęszczarki rewersyjne ENAR CRENA z silnikiem spalinowym to przede wszystkim wysoka kultura pracy i znakomita wydajność na gruntach spoistych i niespoistych. Doskonałe właściwości manewrowe dzięki łatwemu w operowaniu dyszlowi prowadzącego zadowolą każdego operatora.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

31 365,00 zł

szt.

Zagęszczarka gruntu Weber CR1

Zagęszczarka gruntu Weber CR1
Zagęszczarka gruntu Weber CR1

Choć zagęszczarka rewersyjna Weber CR1 jest najmniejszą spośród zagęszczarek dwukierunkowych, to i w niej korzystacie z komfortu bezstopniowej hydraulicznej przekładni kierunku posuwu. Ta nieduża maszyna wyposażona została w płytę o szerokości 400 mm, pracującą z siłą odśrodkową 20 kN, co pozwala na zagęszczanie podłoża do głębokości 30 cm.

Te parametry sprawiają, że, dzięki szybkiemu posuwowi maszyny, uzyskujemy dużą wydajność powierzchniową, co niewątpliwie wpływa na ekonomiczność jej użytkowania.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16 823,00 zł

szt.

Zagęszczarka gruntu Weber CR12

Zagęszczarka gruntu Weber CR12
Zagęszczarka gruntu Weber CR12

Zagęszczarka gruntu Weber CR12 to największa zagęszczarka w swojej klasie. Charakteryzuje się wysoką mocą silnika. Zaletą jest duża moc rewersu. Włączanie / wyłączanie wibracji odbywa się za pomocą przełącznika przyciskowego. Maszynę można uruchomić bez wibracji i nie trzeba jej wyłączać podczas krótkich przerw w pracy.

Moduł rozrusznika wyposażony został w dodatkowe funkcje: licznik motogodzin, wskaźniki i zabezpieczenie silnika dla ciśnienia oleju, wskaźnik napięcia akumulatora, temperatury silnika i ogranicznika filtra powietrza.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

87 574,00 zł

szt.

Zagęszczarka gruntu Weber CR2

Zagęszczarka gruntu Weber CR2
Zagęszczarka gruntu Weber CR2

Zagęszczarka rewersyjna CR2 marki Weber MT to wszechstronna zagęszczarka dwukierunkowa, która świetnie sprawdzi się na każdym rodzaju gruntu. Szczególnie skuteczna jest podczas zagęszczania asfaltu. Świetnie sprawdzi się również do zagęszczania podsypki z piasku lub żwiru. Maszyna pozwala na zagęszczanie podłoża do głębokości 35 cm. Płyta tłumiąca, napinająca się samoczynnie podczas pracy umożliwia zagęszczanie kostki brukowej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18 000,00 zł

szt.

Zagęszczarki gruntu

Zagęszczarki gruntu są jedną z kluczowych pozycji w ofercie firmy PRO-MASZ. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zagęszczarek gruntu renomowanych światowych marek. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie zagęszczarki takich marek jak Dynamic, Weber i Enar.

Zagęszczarki gruntu to popularne i często stosowane w budownictwie i drogownictwie maszyny służące do zagęszczania podłoża. Zasadniczym elementem roboczym tych urządzeń jest wibrująca metalowa płyta, połączona z układem wibracyjnym, zbudowanym z wałków mimośrodowych. Cały układ napędzany jest silnikiem spalinowym lub elektrycznym.

Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że zagęszczarki gruntu są szeroko wykorzystywane między innymi do naprawy dróg, zagęszczania podłoża pod posadzki, czy fundamenty, kładzenia kostki brukowej, chodnikowej itp.

Podział zagęszczarek gruntu

Zagęszczarki możemy podzielić według zastosowanej jednostki napędowej na:

  • spalinowe (benzynowe, diesla)
  • elektryczne

Ze względu na sposób obsługi i charakter wykonywanych prac zagęszczarki możemy podzielić na:

  • zagęszczarki jednokierunkowe (prowadzone ręcznie)
  • zagęszczarki rewersyjne (samoprzesuwne)

Zagęszczarki jednokierunkowe

Zagęszczarki jednokierunkowe stosowane są przy robotach niewymagających dużego nakładu pracy. Ze względu na to, że są one prowadzone ręcznie, zwykle ich masa jest mniejsza i zawiera się w przedziale od 60 do 130 kilogramów. Tego typu maszyny świetnie nadają się do takich prac, jak ubijanie piasku, żwiru, grysu, drobne remonty dróg, zagęszczanie wykopów pod fundamenty, czy utwardzanie podsypki pod kostkę brukową.

Obsługa tych maszyn wymaga ręcznego przesuwania urządzenia przez operatora, więc komfort pracy z zagęszczarką odgrywa tu niebagatelną rolę. Firma PRO-MASZ oferuje zagęszczarki jednokierunkowe o wysokiej kulturze pracy, łatwym rozruchu, niskim poziomie drgań, wyposażone w niezawodne silniki spalinowe lub elektryczne.

Zagęszczarki rewersyjne

Do większych i bardziej wymagających robót służą zagęszczarki rewersyjne zwane samoprzesuwnymi, które są maszynami cięższymi. Praca z tymi maszynami polega na tym, że operator nadaje zagęszczarce kierunek, a dalszy ruch, pod wpływem drgań maszyny, odbywa się samoczynnie.

W ofercie sklepu internetowego PRO-MASZ znajdziecie zagęszczarki rewersyjne o masie nawet do 900 kg. Są one wyposażone w silniki wyposażone takich renomowanych marek jak Honda, Yanmar, czy Hatz.

Zagęszczarki w ofercie sklepu internetowego PRO-MASZ

Tak, jak nasi klienci, jesteśmy profesjonalistami i wiemy jaka jest specyfika pracy w drogownictwie, czy na budowie. Jesteśmy świadomi tego, że z powodu zepsutej maszyny stoi zwykle cały odcinek robót. Z tego względu szczególny nacisk kładziemy na niezwłoczną realizację zamówień. Aby skrócić przestój spowodowany awarią sprzętu, zakupione u nasz maszyny w ciągu 24 godzin dostarczamy we wskazane miejsce.

Nasi klienci mogą wybierać spośród blisko 50 modeli zagęszczarek takich marek jak Dynamic, Weber i Enar o różnorodnych parametrach i w różnych cenach, co z pewnością pozwoli dobrać odpowiednią do indywidualnych wymagań maszynę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl