Producenci

Teodolit (ang. Theodolite) – instrument geodezyjny służący do pomiarów kątów poziomych oraz kątów pionowych. Można wyróżnić teodolity optyczne oraz elektroniczne

Podstawowe pomiary takie jak pionowanie słupów, kominów, ścian, otworów okiennych czy słupków ogrodzeniowych można wykonać teodolitem. Umożliwiają one wszechstronne pomiary, są lekkie, mobilne i doskonałe na rozległy plac budowy.,

Sprzęt jest prosty w obsłudze, co sprzyja w jego użytkowaniu.

 

 

Teodolit elektroniczy DT-5 Nivel System

Teodolit elektroniczy DT-5 Nivel System
Teodolit elektroniczy DT-5 Nivel System

Teodolit elektroniczny Nivel System DT-5 to precyzyjny, 5-sekundowy instrument pomiarowy, dzięki któremu można łatwo i szybko wyznaczyć kierunek, kąt czy określić spadek. Ten jeden z najważniejszych narzędzi pomiarowych na placu budowy, który charakteryzuje się dość rozbudowaną konstrukcją, jak na tego typu instrument. Model ten posiada m.in. dwustronne wyświetlacze, które podnoszą komfort pracy, jednoosiowy kompensator umożliwiający pracę w terenie o niestabilnym podłożu bez konieczności stałego kontrolowania poprawności spoziomowania czy pionownik laserowy, do ustawienia teodolitu na zadanym punkcie.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3 923,70 zł
szt.

Teodolit elektroniczy DT-2L Nivel System

Teodolit elektroniczy DT-2L Nivel System
Teodolit elektroniczy DT-2L Nivel System

Nivel System DT-2L - precyzyjny teodolit elektroniczny ze wskaźnikiem laserowym

Teodolit elektroniczny Nivel System DT-2L to precyzyjny, 2-sekundowy instrument pomiarowy, dzięki któremu można łatwo i szybko wyznaczyć kierunek, kąt czy określić spadek. Ten jeden z najważniejszych narzędzi pomiarowych na placu budowy, który charakteryzuje się dość rozbudowaną konstrukcją, jak na tego typu instrument. Model ten posiada m.in. dwustronne wyświetlacze, które podnoszą komfort pracy, jednoosiowy kompensator umożliwiający pracę w terenie o niestabilnym podłożu bez konieczności stałego kontrolowania poprawności spoziomowania czy pionownik laserowy, do ustawienia teodolitu na zadanym punkcie. Dzięki zastosowanemu wskaźnikowi laserowemu można nim łatwo i szybko wyznaczyć kierunek, kąt czy określić spadek. .

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4 538,70 zł
szt.

Teodolit elektroniczy DT-2 Nivel System

Teodolit elektroniczy DT-2 Nivel System
Teodolit elektroniczy DT-2 Nivel System

Teodolit elektroniczny Nivel System DT-2 to precyzyjny, 2-sekundowy instrument pomiarowy, dzięki któremu można łatwo i szybko wyznaczyć kierunek, kąt czy określić spadek. To jeden z najważniejszych narzędzi pomiarowych na placu budowy, który charakteryzuje się dość rozbudowaną konstrukcją, jak na tego typu instrument. Model ten posiada m.in. dwustronne wyświetlacze, które podnoszą komfort pracy, jednoosiowy kompensator umożliwiający pracę w terenie o niestabilnym podłożu bez konieczności stałego kontrolowania poprawności spoziomowania czy pionownik laserowy, do ustawienia teodolitu na zadanym punkcie. Teodolit DT-2 jest odporny na trudne warunki atmosferyczne (IPX6), co sprawia, że jest przygotowany do pracy nawet w ulewnym deszczu. Pojemny akumulator pozwala na długi czas pomiarów w terenie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4 169,70 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl