Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

 

Niwelatory rurowe

Niwelator rurowy Topcon TP-L6A

Niwelator rurowy Topcon TP-L6A
Niwelator rurowy Topcon TP-L6A

Topcon TP-L6A to podstawowy model lasera rurowego, umożliwiający za pomocą wiązki laserowej wyznaczać precyzyjnie kierunek i spadek. Urządzenie zapewnia szybkie i dokładne realizacje wszelkich prac liniowych – układania rur, krawężników, kabli itp. Dobrze widoczna czerwona plamka lasera wspomaga właściwe układanie rur – czynność dotąd trudną, czasochłonną i obarczoną dużym ryzykiem kosztownych poprawek. Stosując teraz laser Topcon TP-L6A – bardzo prosty w obsłudze i odporny na wyjątkowo trudne warunki pracy (błoto, woda, wilgoć) – prace można realizować zdecydowanie szybciej i taniej poprzez wyeliminowanie większości błędów ludzkich

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

21 512,00 zł

szt.

Niwelator rurowy Topcon TP-L6B

Niwelator rurowy Topcon TP-L6B
Niwelator rurowy Topcon TP-L6B

Topcon TP-L6B to podstawowy model lasera rurowego, umożliwiający za pomocą wiązki laserowej wyznaczać precyzyjnie kierunek i spadek. Urządzenie zapewnia szybkie i dokładne realizacje wszelkich prac liniowych – układania rur, krawężników, kabli itp. Dobrze widoczna czerwona plamka lasera wspomaga właściwe układanie rur – czynność dotąd trudną, czasochłonną i obarczoną dużym ryzykiem kosztownych poprawek. Stosując teraz laser Topcon TP-L6B – bardzo prosty w obsłudze i odporny na wyjątkowo trudne warunki pracy (błoto, woda, wilgoć) – prace można realizować zdecydowanie szybciej i taniej poprzez wyeliminowanie większości błędów ludzkich.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

20 897,00 zł

szt.

Niwelator rurowy Topcon TP-L6G

Niwelator rurowy Topcon TP-L6G
Niwelator rurowy Topcon TP-L6G

Laser liniowy (rurowy) Topcon TP-L5G z zieloną wiązką jest innowacyjnym rozwiązaniem pomiarowym, które zadecydowanie podnosi użyteczność instrumentu, szczególnie na otwartej przestrzeni. Zielony laser jest 4 razy lepiej widoczny niż laser czerwony. Dzięki temu niwelator może być z powodzeniem używany nawet w bardzo nasłonecznione pory dnia, a plamka lasera widoczna jest gołym okiem w większej odległości od stanowiska instrumentu. Spada więc do minimum możliwość popełnienia błędu przy właściwym ustawianiu tarczy celowniczej. Laser rurowy Topcon TP-L5G posiada bardzo użyteczną i oszczędzającą czas funkcję SmartLine. Polega ona na tym, że promień lasera emitowanego przez instrument automatycznie wyszukuje środek tarczy. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, jeśli instrument ustawiany jest na już rozpoczętej robocie (np. gdy kontynuuje się pracę z dnia poprzedniego). Model ten posiada jeszcze jedną właściwość, a mianowicie możliwość regulacji jasności promienia. Użytkownik może zwiększyć lub zmniejszyć intensywność plamki w zależności od panujących warunków oświetleniowych i w ten sposób oszczędzać energię w akumulatorze. Topcon TP-L5G stosowany jest najczęściej w pracach wodno-kanalizacyjnych. W ich trakcie wyznacza precyzyjnie kierunek przebiegu rur, a także spadek. Instrument jest bardzo prosty w obsłudze i odporny na wyjątkowo trudne warunki pracy (błoto, woda, wilgoć) – prace można realizować zdecydowanie szybciej i taniej poprzez wyeliminowanie większości błędów ludzkich.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

22 127,70 zł

szt.

Niwelatory rurowe, zwane również laserami rurowymi, bądź liniowymi to prezyzyjne urządzenia pomiarowe wykorzystywane w pracach o charakterze liniowym, takich jak układanie rur wodno-kanalizacyjnych, torów kolejowych, krawężników, kabli itp., zarówno poziomo, jak i ze spadkiem. Są to samopoziomujące instrumenty emitujące wiązkę lasera widoczną jako plamka świetlna na tarczy celowniczej.

Niwelatory rurowe wspomagają czasochonne, trudne i obarczone dużym ryzykiem błędu ludzkiego prace związane z prawidłowym układaniem rur precyzyjnie wyznaczając kierunek wzdłuż zaplanowanej osi. Pozwalają wyznaczać precyzyjne spadki - laser urządzenia może być odchylany od poziomu w zakresie od -15 do +40 %. Tarcza umieszczona na końcu odcinka rury wykrywa najmniejsze błędy.

Niwelatory rurowe w naszym sklepie internetowym

Sklep internetowy PRO-MASZ oferuje niwelatory rurowe japońskiej firmy Topcon, wyposażone zarówno w laser czerwony, jak i zieloną wiązkę laserową. Droższe modele wyposażone są w funkcję SmartLine, polegającą na tym, że promień lasera sam wyszukuje środek tarczy, a także w funkcję regulacji jasności wiązki laserowej, co pozwala oszczędzać energię akumulatora.

Wszystkie oferowane niwelatory rurowe charakteryzują się solidnością wykonania, bogatym wyposażeniem, czytelnym wyświetlaczem i prostotą obsługi. Wydajne akumulatory, a także możliwość podłączenia do akumulatora samochodu, zapewnią nieprzerwaną pracę urządzenia przez wiele godzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl