Producenci

Niwelator optyczny jest jednym z najprostszych w budowie i obsłudze instrumentów pomiarowych. Zgodnie ze swoją nazwą służy on do niwelowania, czyli wyznaczania różnic wysokości lub wysokości punktów pomiarowych.

Jeżeli szukamy niwelatora, który charakteryzuje się nieco mniejszą ceną, lecz oferuje ponadprzeciętne parametry oraz szereg funkcji usprawniających korzystanie, to warto wybrać recenzowaną alternatywę.

Urządzenie wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów, co przekłada się na niezawodność oraz ponadprzeciętną trwałość.

Niwelator optyczny Nivel System N32x

Niwelator optyczny Nivel System N32x
Niwelator optyczny Nivel System N32x

Niwelator optyczny Nivel System N32x to instrument do bardzo precyzyjnych pomiarów różnic wysokości. Niwelator wyposażono w wysokiej jakości optykę gwarantującą bardzo dobrą jakość obrazu (czytelny obraz). Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument jest odporny na pył i wodę, co umożliwia pracę w ciężkich warunkach – podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelator przeznaczony jest dla specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności, m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 971,20 zł
szt.

Niwelator optyczny Nivel System N24x

Niwelator optyczny Nivel System N24x
Niwelator optyczny Nivel System N24x

Niwelator optyczny Nivel System N24x to instrument do bardzo precyzyjnych pomiarów różnic wysokości. Niwelator wyposażono w wysokiej jakości optykę gwarantującą bardzo dobrą jakość obrazu (czytelny obraz). Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument jest odporny na pył i wodę, co umożliwia pracę w ciężkich warunkach – podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelator przeznaczony jest dla specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności, m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 910,20 zł
szt.

Niwelator opryczny Topcon AT-B3A

Niwelator opryczny Topcon AT-B3A
Niwelator opryczny Topcon AT-B3A

Niwelator optyczny Topcon AT-B3A to instrument do precyzyjnych pomiarów różnic wysokości. Produkowany przez japońską firmę z ponad 80 letnim doświadczeniem - niwelator wyposażono w wysokiej jakości optykę, zabezpieczoną przed zaparowaniem i gwarantującą bardzo dobrą jakość obrazu. Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument jest odporny na pył i wodę (norma IPX6) i dzięki temu można nim pracować w ciężkich warunkach - podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelator przeznaczony jest m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów – dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 447,70 zł
szt.

Niwelator opryczny Topcon AT-B4A

Niwelator opryczny Topcon AT-B4A
Niwelator opryczny Topcon AT-B4A

Niwelator optyczny Topcon AT-B4A, będący następcą bardzo popularnego modelu na naszym rynku Topcon AT-B4 należy do grupy instrumentów o doskonałym stosunku jakości do ceny. Jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej nabywanych niwelatorów optycznych w Polsce. Instrument wyposażono w wysokiej jakości optykę, zabezpieczoną przed zaparowaniem i gwarantującą bardzo dobrą jakość obrazu. Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument jest odporny na pył i wodę (norma IPX6) i dzięki temu można nim pracować w ciężkich warunkach - podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelator przeznaczony jest m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów – dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 340,70 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl