Opis
Opis produktu
Wibrator wgłębny Swepac PVEL-D 50 – PVEL-D 50 to wibrator HF w odmianie 'D' z buławą 50 mm – do uniwersalnych zastosowań w elementach żelbetowych. Współpraca z przetwornicami PVC/PVCE.
Wersja rozwojowa klasycznego PVEL 50, zachowująca wszystkie zalety systemu wysokoczęstotliwościowego.
Zastosowania: Stosowany przy ścianach, stropach, ławach fundamentowych i prefabrykatach.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ wibratora | Elektroniczny z przetwornicą i uchwytem pistoletowym |
| Napięcie | 230V, 1- fazowy |
| Stopień ochrony skrzynki przetwornicy | IP 67 |
| Zapotrzebowanie na prąd | 2,8 A |
| Średnica / długość buławy | 50 mm / 370 mm |
| Masa | 15 kg |
| Wydajność | 30 m3/h |
| Siła wymuszająca | 3 300 N |
| Długość węża | 0,4 m |
| Kabel elektryczny, długość | 1,5+20 m |
| Poziom drgań przypadających na ręce operatora (HAV) | 0,56 m/s2 |
Główne cechy
- Masa: 15 kg
- Siła wymuszająca: 3 300 N
- Zasilanie: 230V, 1- fazowy
- Gwarancja 12 lub 24 miesiące producenta Swepac (Szwecja) + polski serwis
Zastosowanie
Wibrator wgłębny stosowany jest do wibrowania mieszanki betonowej w ścianach, słupach, fundamentach, płytach stropowych i elementach prefabrykowanych — usuwa powietrze z mieszanki, zwiększa wytrzymałość betonu oraz poprawia jakość powierzchni.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.