Opis
Opis produktu
Wibrator wgłębny Swepac PVEL-D 38 – PVEL-D 38 to 'podwójny' wariant wibratora HF z buławą 38 mm – alternatywne rozwiązanie dla stanowisk z inną konfiguracją sieciową. Zachowuje zalety wibracji wysokoczęstotliwościowej.
Szybkie, równomierne odpowietrzanie mieszanki i kompaktowa buława 38 mm. Współpracuje z przetwornicami serii PVC/PVCE.
Zastosowania: Typowe zastosowania: słupy, belki, schody, wąskie elementy żelbetowe.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ wibratora | Elektroniczny z przetwornicą i uchwytem pistoletowym |
| Napięcie | 230V, 1- fazowy |
| Stopień ochrony skrzynki przetwornicy | IP 67 |
| Prąd | 1,9 A |
| Średnica / długość buławy | 38 mm / 370 mm |
| Masa | 12 kg |
| Wydajność | 20 m3/h |
| Siła wymuszająca | 1 500 N |
| Długość węża | 0,4 m |
| Kabel elektryczny, długość | 1,5+20 m |
| Poziom drgań przypadających na ręce operatora (HAV) | 0,41 m/s2 |
Główne cechy
- Masa: 12 kg
- Siła wymuszająca: 1 500 N
- Zasilanie: 230V, 1- fazowy
- Gwarancja 12 lub 24 miesiące producenta Swepac (Szwecja) + polski serwis
Zastosowanie
Wibrator wgłębny stosowany jest do wibrowania mieszanki betonowej w ścianach, słupach, fundamentach, płytach stropowych i elementach prefabrykowanych — usuwa powietrze z mieszanki, zwiększa wytrzymałość betonu oraz poprawia jakość powierzchni.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.