Opis
Opis produktu
Wibrator wgłębny Swepac PVEL 65 – PVEL 65 to największy w serii HF – buława 65 mm do masowego betonu i dużych objętości mieszanki. Wymaga przetwornicy PVC/PVCE.
Pojedyncze zanurzenie obejmuje znacznie większą objętość zagęszczanego betonu, co przyspiesza pracę przy wielkokubaturowych betonowaniach.
Zastosowania: Rekomendowany do masywnych fundamentów, obiektów mostowych, kubatur przemysłowych i płyt drogowych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ wibratora | Elektroniczny z przetwornicą |
| Napięcie | 230V, 1- fazowy |
| Stopień ochrony skrzynki przetwornicy | IP 67 |
| Prąd | 4,8 A |
| Średnica / długość buławy | 65 mm / 400 mm |
| Masa | 18 kg |
| Wydajność | 40 m3/h |
| Siła wymuszająca | 7 000 N |
| Długość węża | 5 m |
| Kabel elektryczny, długość | 15 m |
| Poziom drgań przypadających na ręce operatora (HAV) | 2,7 m/s2 |
Główne cechy
- Masa: 18 kg
- Siła wymuszająca: 7 000 N
- Zasilanie: 230V, 1- fazowy
- Gwarancja 12 lub 24 miesiące producenta Swepac (Szwecja) + polski serwis
Zastosowanie
Wibrator wgłębny stosowany jest do wibrowania mieszanki betonowej w ścianach, słupach, fundamentach, płytach stropowych i elementach prefabrykowanych — usuwa powietrze z mieszanki, zwiększa wytrzymałość betonu oraz poprawia jakość powierzchni.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.