Pompa do czystej wody Wacker Neuson PG 2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MOTOPOMPA-DO-CZYSTEJ-WODY-WACKER-NEUSON-PG-2
Opis
Pompa do czystej wody Wacker Neuson PG 2 — moc 3 kW, wysokość podnoszenia 30 m, ciężar 24 kg, producent silnika Honda GX120.
Opis produktu
Pompa do czystej wody Wacker Neuson PG 2 to profesjonalna pompa do odwadniania wykopów, osuszania piwnic, podtopionych pomieszczeń i przepompowywania wody zanieczyszczonej szlamem, drobnym kruszywem oraz osadami.
Pompa napędzana jest silnikiem spalinowym (motopompy serii PT, PG, MCP) lub elektrycznym (pompy zatapialne PS/PSA). Konstrukcja zatapialna pozwala na pełne zanurzenie pompy w cieczy.
Zastosowanie
Pompa stosowana w budownictwie przy odwadnianiu wykopów, w kanalizacji przy przepompowywaniu ścieków i wód brudnych, w zarządzaniu kryzysowym przy podtopieniach.
Najważniejsze cechy
- Wysoka wydajność
- Tłoczenie wody zanieczyszczonej szlamem
- Korpus żeliwny lub stalowy
- Konstrukcja zatapialna (modele PS/PSA)
- Mobilność (motopompy)
- Termiczna ochrona silnika
Dane techniczne
| Specyfikacja techniczna Pompa do czystej wody Wacker Neuson PG 2 | |
|---|---|
| Producent | Wacker Neuson |
| Model | PG 2 |
| Ciężar | 24 kg |
| Wysokość podnoszenia | 30 m |
| maksymalna średnica cząstek stałych | 6.5 mm |
| Średnica króćca | 50 mm |
| Średnica przyłącza | 2 cal |
| Wymiary | 480 x 375 x 395 mm |
| Moc | 3 kW |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2.5 l |
| Producent silnika | Honda GX120 |
| Maksymalna wydajność pompy | 600 l/min |
| Zużycie paliwa | 1,3 l/h |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.