Pompa do brudnej wody Wacker Neuson PDI 3A
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MOTOPOMPA-DO-BRUDNEJ-WODY-WACKER-NEUSON-PDI-3A
Opis
Pompa do brudnej wody Wacker Neuson PDI 3A — moc 3 kW, wysokość podnoszenia 15 m, ciężar 63 kg, producent silnika Honda GX120.
Opis produktu
Pompa do brudnej wody Wacker Neuson PDI 3A to profesjonalna pompa do odwadniania wykopów, osuszania piwnic, podtopionych pomieszczeń i przepompowywania wody zanieczyszczonej szlamem, drobnym kruszywem oraz osadami.
Pompa napędzana jest silnikiem spalinowym (motopompy serii PT, PG, MCP) lub elektrycznym (pompy zatapialne PS/PSA). Konstrukcja zatapialna pozwala na pełne zanurzenie pompy w cieczy.
Zastosowanie
Pompa stosowana w budownictwie przy odwadnianiu wykopów, w kanalizacji przy przepompowywaniu ścieków i wód brudnych, w zarządzaniu kryzysowym przy podtopieniach.
Najważniejsze cechy
- Wysoka wydajność
- Tłoczenie wody zanieczyszczonej szlamem
- Korpus żeliwny lub stalowy
- Konstrukcja zatapialna (modele PS/PSA)
- Mobilność (motopompy)
- Termiczna ochrona silnika
Dane techniczne
| Specyfikacja techniczna Pompa do brudnej wody Wacker Neuson PDI 3A | |
|---|---|
| Producent | Wacker Neuson |
| Model | PDI 3A |
| Ciężar | 63 kg |
| maksymalna wysokość ssania | 7.5 m |
| Wysokość podnoszenia | 15 m |
| maksymalna średnica cząstek stałych | 41 mm |
| Średnica króćca | 75 mm |
| Średnica przyłącza | 3 cal |
| Wymiary | 1015 x 455 x 610 mm |
| Moc | 3 kW |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2.5 l |
| Producent silnika | Honda GX120 |
| Maksymalna wydajność pompy | 333 l/min |
| Zużycie paliwa | 1,1 l/h |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.