Opis
Nivel System CL5G – Zielony laser ze spadkami (4x360°) Bluetooth — Laser krzyżowy CL5G Nivel System z zielona wiązka (532 nm) – profesjonalne narzędzie do prac budowlanych i wykończeniowych.
Wiązka: zielona (532 nm), klasa 2 • Płaszczyzny: 4 płaszczyzny 360 + spadki ±4% (X,Y) • Dokładność: ±1,5mm/10m • Zasięg pracy: 30m (z czujnikiem: 70m)
Opis produktu
Nivel System to polska marka narzędzi pomiarowych i geodezyjnych. Sprzęt Nivel System wyróżnia się dobrą relacją jakości do funkcjonalności oraz pełnym wsparciem serwisowym w Polsce.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Nivel System (Polska) |
| Wiązka | zielona (532 nm), klasa 2 |
| Płaszczyzny | 4 płaszczyzny 360 + spadki ±4% (X,Y) |
| Dokładność | ±1,5mm/10m |
| Zasięg pracy | 30m (z czujnikiem: 70m) |
| Kompensator | Elektroniczny ±4 |
| Klasa odporności | IP54 |
| Zasilanie | Li-ion 8000mAh |
| Bluetooth | Tak – aplikacja Nivel System |
| Gwarancja producenta | 12 lub 24 miesiące (zgodnie z warunkami producenta) |
Główne cechy
- Autopoziomowanie – gotowy do pracy w kilka sekund. Alarm przy przekroczeniu zakresu.
- Klasa odporności IP54 – obudowa na kurz i zachlapanie.
- Bluetooth – zdalne sterowanie ze smartfona.
- Praca ze spadkami ±4% (X i Y) – unikalna funkcja w klasie laserów krzyżowych. Pochylenie płaszczyzny o zaprogramowany kąt. Akumulator 8000mAh do 14h pracy.
Co znajdziesz w zestawie
Laser krzyżowy CL5G dostarczany jest w solidnej walizce ochronnej. W jej wnętrzu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby od razu ruszyć do pracy. CL5 to topowa seria z funkcją pulsacyjną i 7 wariantami zestawowymi:
Bez akcesoriów
- Laser CL5G (4 × 360°, zielona wiązka, funkcja pulsacyjna)
- Akumulator Li-ion + ładowarka
- Tarcza celownicza
- Uchwyt magnetyczny
- Walizka ochronna
- Instrukcja obsługi (PL)
+ tyczka rozporowa LP-36
- Wszystko z wariantu bazowego
- Tyczka LP-36 — teleskopowa, 3,6 m
+ statyw SJJM1EX
- Wszystko z wariantu bazowego
- Statyw SJJM1EX — statyw poprosty
+ SJJM1EX + CLS-5
- Wszystko z wariantu bazowego
- Statyw SJJM1EX
- Czujnik CLS-5 — do "łapania" wiązki na zewnątrz
+ SJJM1EX + RD800
- Wszystko z wariantu bazowego
- Statyw SJJM1EX
- Odbiornik RD800 — dalekiego zasięgu
+ SJJM1EX + CLS-5 + łata LS-24
- Wszystko z wariantu CLS-5
- Łata teleskopowa LS-24 (5 m)
+ SJJM1EX + RD800 + łata LS-24
- Wszystko z wariantu RD800
- Łata teleskopowa LS-24 (5 m)
Bonus: dalmierz laserowy HDM Little Friend — gratis!
Do każdego wariantu CL5G otrzymujesz w prezencie dalmierz laserowy HDM Little Friend.
Zastosowanie
- Instalacje elektryczne – linie przewodów
- Instalacje hydrauliczne i sanitarne
- Montaż sufitów podwieszanych
- Glazurnictwo – wyznaczanie siatki płytek
- Prace murarskie – ścianki działowe
- Stolarstwo i zabudowy meblowe
Dlaczego Nivel System? Nivel System to polska marka narzędzi pomiarowych i geodezyjnych. Wyróżnia ją bardzo dobry stosunek jakości do funkcjonalności: kalibracja w Polsce, pełna gwarancja producenta, instrukcje po polsku, serwis i części dostępne od ręki. Wybór brygad budowlanych, geodetów i wykonawców którzy cenią niezawodność bez przepłacania za europejskie marki premium.
Gwarancja: 12 lub 24 miesiące producenta Nivel System.
Autoryzowany dealer: Pro-Masz — sprzedajemy jako autoryzowany dealer marki Nivel System.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.