Opis
Łata teleskopowa Nivel System TS-50 (5 m) — 5-metrowa łata teleskopowa z libelką i pokrowcem. Standardowa łata do niwelatorów optycznych Nivel System (N24x, N32x).
Opis produktu
Łata teleskopowa TS-50 Nivel System to standardowy element zestawu z niwelatorem optycznym. Konstrukcja teleskopowa pozwala na rozłożenie łaty do 5 m i złożenie do kompaktowych rozmiarów ułatwiających transport w pokrowcu (w komplecie). Wyraźna obustronna podziałka umożliwia odczyt zarówno przy ustawieniu klasycznym, jak i odwróconym.
Łata wyposażona jest w libelkę pęcherzykową utrzymującą pion podczas pomiaru — kluczowe dla precyzji niwelacji. Aluminiowa konstrukcja zapewnia odporność na korozję i lekkość. Sprawdza się w niwelacji terenu, pomiarach kontrolnych fundamentów i prac drogowych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Nivel System |
| Model | TS-50 |
| Typ | łata teleskopowa |
| Długość | 5 m |
| Libelka | tak |
| Pokrowiec | w komplecie |
| Materiał | aluminium |
| EAN | 5907440786684 |
Główne cechy
- Konstrukcja teleskopowa — transport w złożonej formie
- Długość 5 m — duży zasięg pomiarów wysokościowych
- Libelka pęcherzykowa — utrzymanie pionu
- Pokrowiec — ochrona podczas przewozu
- Aluminium — odporność na korozję, lekkość
- Obustronna podziałka — odczyt klasyczny i odwrócony
- Współpraca z N24x/N32x — komplet do niwelatorów optycznych
Dla kogo TS-50
TS-50 to wybór dla geodetów, kierowników budów i wykonawców prac drogowych pracujących z niwelatorem optycznym N24x lub N32x. Sprawdza się również jako uniwersalna łata pomiarowa do prac kontrolnych.
Często kupowane razem
Komplet niwelatora optycznego: N24x lub N32x ze statywem SJJ1 i łatą TS-50 (set SJJ1 TS50).
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.