Opis
Agregat prądotwórczy Pramac GPW45Y/FS5 43 kVA Stage V na przyczepie STIM z homologacją — kompletny zestaw mobilny: wyciszony agregat 400/230 V zamontowany na jednoosiowej przyczepie STIM S21 (DMC 1 340 kg) z kołem zapasowym i skrzynką narzędziową. Rejestrujesz przyczepę i jedziesz tam, gdzie zabrakło prądu. Dostawa, pierwsze uruchomienie i szkolenie w całej Polsce.
Ten zestaw w skrócie
- Paliwo: olej napędowy (diesel) — silnik Yanmar 4TNV98CT-IPGE, 3 319 cm³, Stage V
- Moc: PRP 43 kVA / 34,4 kW · ESP 47,5 kVA / 38 kW · 400/230 V, 3 fazy z przewodem neutralnym
- Stabilizacja napięcia: AVR — tak (prądnica Mecc Alte ECP32 2S4 C)
- Zbiornik i czas pracy: 80 l — ok. 10,8 h przy 75 % PRP, ok. 7,6 h przy 100 % PRP
- Hałas: 61 dB(A) w odległości 7 m (LWA 90 dB(A))
- Agregat: masa 987 kg, wymiary 2 200 × 1 020 × 1 423 mm, kod fabryczny BP440TYAY1S
- Przyczepa: STIM S21, 1 oś, DMC 1 340 kg, rok 2026, homologacja i VIN, koło zapasowe, skrzynka narzędziowa
- Prawo jazdy: kat. B przy aucie o DMC do 2 160 kg, B96 do 2 910 kg, cięższe auto — B+E
- Gwarancja agregatu: 60 miesięcy (wymagane przeglądy coroczne)
GPW45Y/FS5 na przyczepie — 43 kVA tam, gdzie akurat są potrzebne
Agregat stacjonarny zasila jeden budynek. Zestaw na przyczepie podstawisz pod szkołę, świetlicę, przepompownię albo punkt pomocy — wszędzie tam, gdzie w danej chwili nie ma prądu. Pracuje w nim GPW45Y/FS5 z serii wynajmu Pramaca: silnik Yanmar 4TNV98CT o pojemności 3,3 l w normie Stage V, prądnica Mecc Alte z elektronicznym regulatorem AVR i automatyczny panel sterowania ACP. Moc PRP 43 kVA / 34,4 kW do pracy ciągłej, ESP 47,5 kVA / 38 kW. Zbiornik 80 l wystarcza na prawie 11 godzin pracy przy 75 % obciążenia.
Silnik spełnia normę emisji Stage V (rozporządzenie UE 2016/1628). Spaliny przechodzą przez układ oczyszczania z filtrem cząstek stałych DPF, który zatrzymuje sadzę. Dzięki temu agregat można legalnie stosować jako urządzenie przewoźne — na placach budowy, imprezach i w miejscach o zaostrzonych wymaganiach środowiskowych.
Agregat stoi na ramie jednoosiowej przyczepy STIM typ S21. Przyczepa ma hamulec najazdowy z ręcznym hamulcem postojowym, cztery podpory i koło manewrowe, więc po odstawieniu zestaw stoi równo i stabilnie. Ma numer VIN i homologację — rejestrujesz ją w wydziale komunikacji jak każdą inną przyczepę. Taki sam komplet dostarczamy w 2026 r. gminie w ramach zamówienia publicznego na sprzęt do zarządzania kryzysowego.
Co dostajesz w zestawie
- Agregat Pramac GPW45Y/FS5 (kod fabryczny BP440TYAY1S) — fabrycznie nowy, w wyciszonej obudowie.
- Przyczepa STIM S21 — jednoosiowa, DMC 1 340 kg, rok produkcji 2026, z homologacją i numerem VIN.
- Montaż agregatu na przyczepie — zestaw przyjeżdża gotowy, niczego nie skręcasz.
- Koło zapasowe.
- Skrzynka narzędziowa na przyczepie — na przewody, kliny i drobny osprzęt.
- Dokumenty — dokumentacja agregatu, karta gwarancyjna i dokumenty przyczepy potrzebne do rejestracji.
Dla kogo jest ten zestaw?
- Gminy i starostwa — zarządzanie kryzysowe i zadania z ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej: zasilanie szkoły, świetlicy czy punktu pomocy przy długiej awarii sieci.
- OSP — zasilanie remizy, oświetlenia i pomp podczas długich akcji.
- Wodociągi i kanalizacja — przepompownie i hydrofornie bez własnego agregatu.
- Budownictwo i wynajem sprzętu — zaplecze budowy, kontenery, elektronarzędzia, oświetlenie.
- Imprezy plenerowe — scena, nagłośnienie, gastronomia; obudowa wyciszona do 61 dB(A) w odległości 7 m.
Dane techniczne — agregat Pramac GPW45Y/FS5
| Identyfikacja | |
| Producent | Pramac — PR Industrial S.r.l. (grupa Generac Power Systems) |
| Model | GPW45Y/FS5 |
| Kod fabryczny | BP440TYAY1S |
| Typ | mobilny agregat prądotwórczy diesel w obudowie wyciszonej, seria wynajmu |
| Przeznaczenie | zasilanie budów, imprez i obiektów — praca ciągła ze zmiennym obciążeniem (PRP) wg ISO 8528-1 |
| Moc | |
| Moc maksymalna ESP | 47,5 kVA / 38,0 kW |
| Moc znamionowa PRP | 43,0 kVA / 34,4 kW |
| Klasa akceptowalnego obciążenia | G2 wg ISO 8528-5 (wyższe klasy dostępne na żądanie) |
| Warunki odniesienia mocy | wg ISO 8528-1 / ISO 3046 |
| Woltaż | 400 / 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Fazy | 3 (układ 3-fazowy z przewodem neutralnym) |
| Współczynnik mocy cos φ | 0,8 |
| Paliwo | Diesel (olej napędowy) |
| Dane silnika | |
| Marka silnika | Yanmar |
| Model | 4TNV98CT-IPGE |
| Robocza prędkość nominalna | 1500 obr/min |
| System chłodzenia silnika | Woda |
| Zoptymalizowana emisja spalin wg | Stage V (rozporządzenie UE 2016/1628) |
| Liczba cylindrów i układ | 4 w rzędzie |
| Pojemność | 3319 cm³ |
| Zasilanie | Turbodoładowany |
| Regulator obrotów | Elektroniczny |
| Maksymalna moc silnika ESP | 43,7 kWm |
| Maksymalna moc silnika PRP | 39,6 kWm |
| Moc wentylatora | 0,3 kWm |
| Przepływ powietrza przez wentylator | 30 m³/min |
| Pojemność układu smarowania | 10,5 l |
| Zużycie oleju silnikowego przy 100% zużycia paliwa | 0,15% |
| Pojemność układu chłodzenia | 4,5 l |
| Szczególne zużycie paliwa @ 75% PRP | 212,5 g/kWh |
| System rozruchu | Elektryczny |
| Napięcie instalacji | 12 V |
| Prądnica | |
| Producent prądnicy | Mecc Alte |
| Model | ECP32 2S4 C |
| Uzwojenie | Standardowe |
| Połączenie uzwojenia | Gwiazda |
| Typ | Bezszczotkowy, samowzbudny |
| Bieguny | 4 |
| Regulacja napięcia | elektroniczny regulator AVR wbudowany w prądnicę |
| Tolerancja napięcia | ± 1% |
| Klasa izolacji | H |
| Klasa IP | 23 |
| Dane instalacyjne | |
| Całkowity przepływ powietrza | 49 m³/min |
| Przepływ spalin przy PRP | 7,1 m³/min |
| Temperatura spalin przy ESP | 500 °C |
| Zużycie paliwa @ 75% PRP | 7,43 l/h |
| Zużycie paliwa @ 100% PRP | 10,55 l/h |
| Zbiornik paliwa i autonomia pracy | |
| Zbiornik paliwa PFT — plastikowy (wyposażenie standardowe) | wbudowany w ramę, typ 8 — 80 l |
| Czas pracy ze zbiornika PFT 80 l | 10,77 h przy 75% PRP · 7,58 h przy 100% PRP |
| Zbiornik paliwa MFT-XS — stalowy (opcja) | 65 l — 8,75 h przy 75% PRP · 6,16 h przy 100% PRP |
| Zbiornik paliwa MFT-S — stalowy (opcja) | 120 l — 16,15 h przy 75% PRP · 11,37 h przy 100% PRP |
| Zbiornik paliwa MFT-M — stalowy (opcja) | 245 l — 32,97 h przy 75% PRP · 23,22 h przy 100% PRP |
| Taca wyciekowa LPT (wyposażenie standardowe) | szczelna taca pod ramą — zatrzymuje paliwo i płyny eksploatacyjne w razie wycieku |
| Dane prądowe | |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Maksymalny prąd | ok. 69 A przy 400 V |
| Prąd znamionowy | ok. 62 A przy 400 V |
| Dane wymiarowe (wersja obudowana) | |
| Długość (L) | 2200 mm |
| Szerokość (W) | 1020 mm |
| Wysokość (H) | 1423 mm |
| Waga | 987 kg |
| Poziom hałasu | |
| Gwarantowany poziom hałasu (LWA) | 90 dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego @ 1 m | 73 dBA |
| Poziom ciśnienia akustycznego @ 7 m | 61 dBA |
| Podstawa pomiaru | dyrektywa 2000/14/WE (poziom mocy akustycznej gwarantowany LWA) |
| Wyposażenie agregatu | |
| Panel sterowania ACP | automatyczny panel sterowania — automatyczny rozruch i zatrzymanie, kontrola pracy oraz zabezpieczenia silnika i prądnicy |
| Wyłącznik główny GCB2 | wyłącznik mocy agregatu zabudowany w panelu |
| Panel gniazd SPB2 | panel z gniazdami z przodu agregatu, oddzielony od sekcji panelu sterowania; skład zestawu gniazd ustalany przy zamówieniu |
| Zewnętrzna listwa zaciskowa ETB | podłączenie kabli zasilających bez otwierania panelu |
| Akumulator rozruchowy BAT z odłącznikiem MBS | akumulator 12 V wraz z ręcznym odłącznikiem masy |
| Schowek na dokumenty GDH | schowek na dokumentację agregatu w obudowie |
| Wersja obudowana | wyciszona obudowa z galwanizowanej stali, drzwi serwisowe zamykane na klucz, rama ze spawanych profili stalowych, amortyzatory drgań, centralny punkt podnoszenia, punkt uziemienia |
| Układ SZR / ATS (opcja dodatkowo płatna) | szafa samoczynnego załączania rezerwy — nie wchodzi w cenę agregatu; wycena ok. 4 000–5 000 zł netto w zależności od mocy i rozdzielnicy |
| Przyczepa z homologacją drogową | w zestawie — STIM S21, jednoosiowa, DMC 1 340 kg (dane przyczepy w tabeli poniżej) |
| Zgodność | oznaczenie CE · bezpieczeństwo wg ISO 8528-13 · producent z certyfikatem ISO 9001 |
| Dyrektywy objęte oznaczeniem CE | 2006/42/WE maszynowa · 2014/30/UE EMC · 2014/35/UE niskonapięciowa · 2000/14/WE emisja hałasu · UE 2016/1628 emisja spalin (Stage V) · 2011/65/UE RoHS · normy EN 12100, EN 13857 |
| Gwarancja | 60 miesięcy (wymagane przeglądy coroczne) — Pro-Masz jest autoryzowanym dealerem Pramac |
Wymiary, masa i autonomia dotyczą wersji standardowej ze zbiornikiem 8PFT (80 l); zbiornik MFT-S lub MFT-M zwiększa wysokość o 193 mm, a masę o 145 / 172 kg — podajemy je wiążąco przy zamówieniu.
Dane techniczne — przyczepa STIM S21
| Identyfikacja | |
| Producent przyczepy | Zakład Produkcji Przyczep i Nadwozi STIM Małecki sp.j. |
| Typ | S21 — przyczepa jednoosiowa pod agregat prądotwórczy |
| Rok produkcji | 2026 |
| Homologacja | tak — numer VIN i dokumenty do rejestracji w wydziale komunikacji |
| Masa i podwozie | |
| Dopuszczalna masa całkowita (DMC) | 1 340 kg |
| Liczba osi | 1 |
| Koła | 2 + koło zapasowe |
| Hamulec | najazdowy, z ręcznym hamulcem postojowym |
| Zaczep | kulowy, dyszel o stałej wysokości |
| Rama | stalowa, cynkowana ogniowo, ze wzmocnieniami pod montaż agregatu |
| Wyposażenie | |
| Podpory | 4 podpory — 2 z przodu, 2 z tyłu |
| Koło manewrowe | tak, wzmocnione (Fi 60 mm) |
| Kliny pod koła | 2 szt. |
| Błotniki | metalowe, z chlapaczami |
| Oświetlenie | drogowe, zgodne z przepisami: tylne lampy zespolone i światła obrysowe |
| Skrzynka narzędziowa | tak |
| Agregat | GPW45Y/FS5 zamontowany na przyczepie |
Co wyróżnia ten zestaw?
- Gotowy do drogi — agregat zamontowany, przyczepa homologowana; po rejestracji podpinasz i jedziesz.
- Lekki zestaw — jedna oś i DMC 1 340 kg; często wystarczy prawo jazdy kat. B lub B96 (szczegóły w FAQ).
- Norma Stage V — niska emisja, legalny przewóz i praca w strefach niskoemisyjnych.
- Cicha praca — gwarantowany poziom mocy akustycznej 90 dB(A), w odległości 7 m tylko 61 dB(A).
- Silnik Yanmar i prądnica Mecc Alte z AVR — stabilne napięcie dla elektroniki, łatwy serwis.
- Panel sterowania ACP — pełny podgląd parametrów, zabezpieczenia, dziennik zdarzeń, automatyczny start i stop.
- Taca wychwytowa LPT — ewentualne wycieki nie trafiają na grunt.
Wyposażenie i konfiguracja — co oznaczają kody
Ten egzemplarz jest skonfigurowany fabrycznie. Najważniejsze oznaczenia:
- ACP — Automatyczny Panel Sterowania (samoczynny start/stop, SZR/AMF).
- GCB1 / GCB2 — panel z wyłącznikiem mocy agregatu (rozłącznik główny).
- BAT — akumulator rozruchowy; MBS — ręczny odłącznik akumulatora.
- PFT — zbiornik paliwa (tworzywo); LPT — taca wychwytowa (szczelna wanna na wycieki).
- ETB — zewnętrzna listwa zaciskowa do podłączenia kabli mocy; SPB2 — panel gniazd siłowych/1-fazowych.
- GDH — uchwyt na dokumentację agregatu; PHS — podgrzewanie cieczy (szybki start w mróz); RLP — punkt podnoszenia dachu.
- MOP — ręczna pompa oleju; OWS — czujnik wody w oleju; CDP/LCL — spust cieczy / czujnik niskiego poziomu cieczy.
Jak podłączyć zestaw do budynku?
Pojedyncze odbiory podłączasz do panelu gniazd, a większe przewodami do listwy zaciskowej ETB — bez otwierania panelu. Żeby zasilić cały budynek (szkołę, świetlicę, przepompownię), obiekt potrzebuje złącza do agregatu przewoźnego z przełącznikiem sieć–agregat. Jeśli budynek ma sam przechodzić na agregat po zaniku sieci, panel ACP współpracuje z szafą SZR w trybie AMF. Układ SZR – opcja dodatkowo płatna, dobieramy go do konkretnego obiektu.
ESP / PRP — jak czytać moc agregatu?
PRP (Prime Power) to moc do pracy ciągłej przy zmiennym obciążeniu — tu 43 kVA / 34 kW. ESP to moc awaryjna, tu 47,5 kVA / 38,0 kW, dostępna przez ograniczony czas w roku. kVA to moc pozorna, a kW to moc czynna (kVA × 0,8). Dobierając agregat pod konkretny obiekt, kierujemy się sumą obciążeń i prądami rozruchowymi silników — pomożemy w doborze.
Najczęstsze pytania (FAQ)
Jakie prawo jazdy jest potrzebne do holowania?
Przyczepa ma DMC 1 340 kg. Z kategorią B pociągniesz ją autem o DMC do 2 160 kg (razem do 3 500 kg). Z kodem 96 w prawie jazdy (B96) — autem o DMC do 2 910 kg (razem do 4 250 kg). Cięższy pick-up albo bus wymaga kategorii B+E. Sprawdź też w dowodzie rejestracyjnym, jaką przyczepę z hamulcem może ciągnąć Twoje auto.
Czy przyczepę trzeba zarejestrować?
Tak. Przyczepa ma DMC powyżej 750 kg, więc rejestruje się ją w wydziale komunikacji i ubezpiecza OC. Numer VIN i dokumenty potrzebne do rejestracji dostajesz razem z zestawem.
Ile pracuje na jednym tankowaniu?
Ze zbiornika 80 l ok. 10,8 h przy 75 % mocy PRP i ok. 7,6 h przy pełnym obciążeniu.
Czy zasili cały budynek?
Moc 34,4 kW (PRP) wystarcza dla mniejszego obiektu: świetlicy, szkoły, przepompowni albo wybranych obwodów urzędu. Przed zakupem sprawdzimy z Tobą odbiory, które muszą pracować podczas awarii.
Benzyna czy diesel?
Diesel. Agregat ma silnik wysokoprężny Yanmar 4TNV98CT (3,3 l) w normie Stage V, tankowany zwykłym olejem napędowym.
Czy agregat ma AVR?
Tak. Prądnica Mecc Alte ma wbudowany elektroniczny regulator napięcia AVR, więc napięcie trzyma się stabilnie także przy komputerach, sterownikach i innej elektronice.
Czy to agregat 3-fazowy 400 V?
Tak, 400/230 V 50 Hz, 3-fazowy — zasila zarówno odbiory siłowe (400 V), jak i jednofazowe (230 V).
Stage V — co to daje?
Niższą emisję spalin i legalny przewóz oraz pracę w strefach niskoemisyjnych (UE 2016/1628).
Czy zapewniacie uruchomienie i serwis?
Tak — dostawa, pierwsze uruchomienie, szkolenie obsługi i serwis pogwarancyjny. Tel. +48 602 647 847.
Czy można zamówić zestaw z inną przyczepą?
Tak. Na zamówienie wykonujemy przyczepę z dyszlem o regulowanej wysokości, zaczepem oczkowym DIN, podporami korbowymi albo oświetleniem LED. Cenę i termin podamy po wycenie.
Dostawa, pierwsze uruchomienie i szkolenie
Realizujemy dostawę na terenie całej Polski, pierwsze uruchomienie i szkolenie obsługi. Doradzimy w doborze mocy, układu SZR/ATS i konfiguracji. Możliwy leasing dla firm i jednostek. Zadzwoń: +48 602 647 847.
Gwarancja i autoryzowany dealer Pramac
Pro-Masz jest autoryzowanym partnerem marki Pramac w Polsce. Agregat objęty jest gwarancją zgodnie z warunkami producenta Pramac, z fakturą VAT i wsparciem technicznym.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

