Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci

Osuszacze powietrza

Osuszacz powietrza RALF OS-50

Osuszacz powietrza RALF OS-50
Osuszacz powietrza RALF OS-50

Wysokowydajny, profesjonalny osuszacz powietrza marki RALF OS-50 wykonany według najnowszej technologii. Duży przepływ powietrza pozwala pobrać nawet 50 l w ciągu doby. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej z powodzeniem radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przejrzysty i czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model OS-50 najlepiej sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach gospodarstwa domowego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

2 899,00 zł

szt.

Osuszacz powietrza RALF OS-90

Osuszacz powietrza RALF OS-90
Osuszacz powietrza RALF OS-90

Profesjonalny osuszacz powietrza marki RALF OS-90 wykonany według najnowszej technologii. Duży przepływ powietrza pozwala pobrać nawet 90 l wody w ciągu doby. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej z powodzeniem radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przejrzysty i czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model RALF OS-90  Sprawdzi się zarówno w dużych halach lub pomieszczeniach, jak i w mniejszych pokojach, czy piwnicach.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8 500,00 zł

Osuszacz powietrza RALF OS-138

Osuszacz powietrza RALF OS-138
Osuszacz powietrza RALF OS-138

Przemysłowy osuszacz powietrza marki RALF OS-138 wykonany według najnowszej technologii. Duży przepływ powietrza pozwala pobrać nawet 138 l wody w ciągu doby. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej z powodzeniem radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przejrzysty i czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model OS-138 najlepiej sprawdza się w obiektach i pomieszczeniach o dużej kubaturze, gdzie wydajność osuszania musi być największa.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

7 500,00 zł

szt.

Osuszacz powietrza RALF OS-158

Osuszacz powietrza RALF OS-158
Osuszacz powietrza RALF OS-158

Wysokowydajny przemysłowy osuszacz powietrza marki RALF OS-158 wykonany według najnowszej technologii. Duży przepływ powietrza pozwala pobrać nawet 158 l wody na dobę. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej z powodzeniem radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przejrzysty i czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model OS-158 najlepiej sprawdza się w obiektach i pomieszczeniach o dużej kubaturze, gdzie wydajność osuszania musi być największa.

Dostępność: brak towaru

Cena:

12 300,00 zł

Osuszacz powietrza RALF OS-200

Osuszacz powietrza RALF OS-200
Osuszacz powietrza RALF OS-200

Osuszacz powietrza RALF OS-200, to maszyna charakteryzująca się najwyższą na rynku wydajnością sięgającą 200 l na dobę. Ale nie tylko wydajność wyróżnia to urządzenie spośród innych dostępnych na rynku osuszaczy. Osuszacz powietrza RALF OS-200 posiada trwałą i poręczną konstrukcję. Dzięki zamontowanym kółkom transportowym mamy możliwość ustawienia osuszacza w dowolnie wybranym przez nas miejscu.

Dostępność: brak towaru

Cena:

15 500,00 zł

Osuszacze powietrza - budowlane, przemysłowe

Przemysłowe osuszacze powietrza oferowane przez naszą firmę to wysokiej jakości urządzenia znajdujące zastosowanie w wielu branżach m.in. w branży pralniczej, branży budowlanej, czy branży hodowlanej. W ciągłej sprzedaży oferujemy profesjonalne osuszacze marki RALF, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Maszyny, które oferujemy, dzięki swoim parametrom i wydajności, przeznaczone są przede wszystkim do profesjonalnych, przemysłowych zastosowań. Modele osuszaczy powietrza, które posiadamy w sprzedaży osiągają efektywność od 50 do 158 litrów na dobę i są w stanie osuszyć pomieszczenia o powierzchni do 250m2. Idealnie nadają się do osuszania pomieszczeń, ścian, piwnic i całych budynków. Mogą oczywiście znaleźć zastosowanie również w gospodarstwach domowych.

Dzięki naszym osuszaczom powietrza:

 • łatwo pozbędziesz się wilgoci ze swojego domu, warsztatu, czy hali produkcyjnej,
 • przyspieszysz prace budowlane dosuszając tynki, wylewki lub powłoki malarskie,
 • osuszysz budynek po zalaniu bądź powodzi,
 • pozbędziesz się pleśni i grzyba ze ścian,
 • przyspieszysz produkcję wyciągając wilgoć z piekarni czy cukierni,
 • zapewnisz odpowiednie warunki magazynowanym produktom spożywczym, itp.

Przemysłowe osuszacze powietrza

Przemysłowe zastosowania wymagają urządzeń o wysokich walorach technicznych i wytrzymałościowych. Profesjonalne przemysłowe osuszacze powietrza, które oferujemy posiadają solidną i szczelną obudowę ze stali nierdzewnej, by chronić je przed uderzeniami oraz niekorzystnymi warunkami występującymi w przemyśle, czy hodowli. Mobilność zapewniają naszym osuszaczom kółka, dzięki którym transport nie jest uciążliwy. Dzięki naszym osuszaczom powietrza osiągniesz oczekiwaną wilgotność w pomieszczeniu. Urządzenia oferowane przez nas to przede wszystkim wydajność i żywotność.

Budowlane osuszacze powietrza w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne osuszacze marki RALF – modele o różnej wielkości i wydajności, od małego modelu RALF OS-50, o wydajności 50 litrów na dobę, poprzez popularny model RALF OS-138 (138 litrów/dobę), aż po wysokowydajny RALF OS-158 (158 litrów/dobę).

Najważniejsze cechy naszych urządzeń to:

 • szeroki zakres pracy jeśli chodzi o wilgotność i temperaturę
 • niskie ciśnienie pracy układu chłodzenia
 • system zapobiegający oblodzeniu
 • system poprawiający pracę w niskich temperaturach
 • mikrokontlorer sterujący
 • wyświetlacz LCD
 • programator wilgotności i timera
 • niski poziom hałasu
 • solidna i wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej
 • możliwość użycia filtrów z aktywnym węglem

Jak wybrać odpowiedni budowlany osuszacz powietrza?

Wybór budowlanego osuszacza powietrza nie jest łatwy. Na rynku jest szeroka oferta tego typu urządzeń. Przed wyborem takiego urządzenia warto przemyśleć jakie parametry powinno mieć urządzenie uwzględniając przede wszystkim wielkość i rodzaj pomieszczeń, do osuszania których urządzenie będzie wykorzystywane.

Podstawowe parametry, które powinniśmy brać pod uwagę decydując o zakupie osuszacza to między innymi przepływ powietrza, wydajność osuszania czy choćby pobór prądu (ważny ze względu na długi czas pracy urządzenia).

Niebagatelne znaczenie ma poziom hałasu jaki emituje osuszacz, szczególnie w przypadkach gdy w bezpośrednim sąsiedztwie pracującego urządzenia normalnie funkcjonują ludzie.

Ze względu na fakt, że osuszacz z założenia pracuje w pomieszczeniach o dużej wilgotności ważne jest by miał on trwałą, najlepiej nierdzewną, obudowę.

Warto również zwrócić uwagę na możliwość programowania pracy budowlanego osuszacza powietrza - ustawiania żądanej wilgotności i timera. Wszystko to ustawiane z pomocą przejrzystego, czytelnego wyświetlacza.

Inwestycja w wysokowydajny budowlany osuszacz powietrza to z pewnością dobrze wydane pieniądze. Zalety tego urządzenia docenimy przede wszystkim zimą, kiedy to pozwoli ono nam skrócić do minimum przerwy technologiczne w pracach wykończeniowych i przyspieszyć tempo pracy. Osuszacz zwiększy również komfort pracy pracowników, a także umożliwi szybsze włączenie remontowanych pomieszczeń do eksploatacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl