Producenci

Osuszacz powietrza RALF OS-50

Osuszacz powietrza RALF OS-50
Osuszacz powietrza RALF OS-50

Wysokowydajny, profesjonalny osuszacz powietrza marki RALF OS-50 wykonany według najnowszej technologii. Duży przepływ powietrza pozwala pobrać nawet 50 l w ciągu doby. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej z powodzeniem radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przejrzysty i czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model OS-50 najlepiej sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach gospodarstwa domowego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 900,00 zł
szt.

Osuszacz powietrza RALF OS-90

Osuszacz powietrza RALF OS-90
Osuszacz powietrza RALF OS-90

Profesjonalny osuszacz powietrza marki RALF OS-90 wykonany według najnowszej technologii. Duży przepływ powietrza pozwala pobrać nawet 90 l wody w ciągu doby. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej z powodzeniem radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przejrzysty i czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model RALF OS-90  Sprawdzi się zarówno w dużych halach lub pomieszczeniach, jak i w mniejszych pokojach, czy piwnicach.

Dostępność: brak towaru

Cena: 5 000,00 zł

Osuszacz powietrza RALF OS-138

Osuszacz powietrza RALF OS-138
Osuszacz powietrza RALF OS-138

Przemysłowy osuszacz powietrza marki RALF OS-138 wykonany według najnowszej technologii. Duży przepływ powietrza pozwala pobrać nawet 138 l wody w ciągu doby. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej z powodzeniem radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przejrzysty i czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model OS-138 najlepiej sprawdza się w obiektach i pomieszczeniach o dużej kubaturze, gdzie wydajność osuszania musi być największa.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7 900,00 zł
szt.

Osuszacz powietrza RALF OS-158

Osuszacz powietrza RALF OS-158
Osuszacz powietrza RALF OS-158

Wysokowydajny przemysłowy osuszacz powietrza marki RALF OS-158 wykonany według najnowszej technologii. Duży przepływ powietrza pozwala pobrać nawet 158 l wody na dobę. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej z powodzeniem radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przejrzysty i czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Model OS-158 najlepiej sprawdza się w obiektach i pomieszczeniach o dużej kubaturze, gdzie wydajność osuszania musi być największa.

Dostępność: brak towaru

Cena: 7 500,00 zł

Osuszacz powietrza RALF OS-200

Osuszacz powietrza RALF OS-200
Osuszacz powietrza RALF OS-200

Osuszacz powietrza RALF OS-200, to maszyna charakteryzująca się najwyższą na rynku wydajnością sięgającą 200 l na dobę. Ale nie tylko wydajność wyróżnia to urządzenie spośród innych dostępnych na rynku osuszaczy. Osuszacz powietrza RALF OS-200 posiada trwałą i poręczną konstrukcję. Dzięki zamontowanym kółkom transportowym mamy możliwość ustawienia osuszacza w dowolnie wybranym przez nas miejscu.

Dostępność: brak towaru

Cena: 11 500,00 zł

Osuszacze powietrza - budowlane, przemysłowe

Przemysłowe osuszacze powietrza oferowane przez naszą firmę to wysokiej jakości urządzenia znajdujące zastosowanie w wielu branżach m.in. w branży pralniczej, branży budowlanej, czy branży hodowlanej. W ciągłej sprzedaży oferujemy profesjonalne osuszacze marki RALF, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Maszyny, które oferujemy, dzięki swoim parametrom i wydajności, przeznaczone są przede wszystkim do profesjonalnych, przemysłowych zastosowań. Modele osuszaczy powietrza, które posiadamy w sprzedaży osiągają efektywność od 50 do 158 litrów na dobę i są w stanie osuszyć pomieszczenia o powierzchni do 250m2. Idealnie nadają się do osuszania pomieszczeń, ścian, piwnic i całych budynków. Mogą oczywiście znaleźć zastosowanie również w gospodarstwach domowych.

Dzięki naszym osuszaczom powietrza:

 • łatwo pozbędziesz się wilgoci ze swojego domu, warsztatu, czy hali produkcyjnej,
 • przyspieszysz prace budowlane dosuszając tynki, wylewki lub powłoki malarskie,
 • osuszysz budynek po zalaniu bądź powodzi,
 • pozbędziesz się pleśni i grzyba ze ścian,
 • przyspieszysz produkcję wyciągając wilgoć z piekarni czy cukierni,
 • zapewnisz odpowiednie warunki magazynowanym produktom spożywczym, itp.

Przemysłowe osuszacze powietrza

Przemysłowe zastosowania wymagają urządzeń o wysokich walorach technicznych i wytrzymałościowych. Profesjonalne przemysłowe osuszacze powietrza, które oferujemy posiadają solidną i szczelną obudowę ze stali nierdzewnej, by chronić je przed uderzeniami oraz niekorzystnymi warunkami występującymi w przemyśle, czy hodowli. Mobilność zapewniają naszym osuszaczom kółka, dzięki którym transport nie jest uciążliwy. Dzięki naszym osuszaczom powietrza osiągniesz oczekiwaną wilgotność w pomieszczeniu. Urządzenia oferowane przez nas to przede wszystkim wydajność i żywotność.

Budowlane osuszacze powietrza w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne osuszacze marki RALF – modele o różnej wielkości i wydajności, od małego modelu RALF OS-50, o wydajności 50 litrów na dobę, poprzez popularny model RALF OS-138 (138 litrów/dobę), aż po wysokowydajny RALF OS-158 (158 litrów/dobę).

Najważniejsze cechy naszych urządzeń to:

 • szeroki zakres pracy jeśli chodzi o wilgotność i temperaturę
 • niskie ciśnienie pracy układu chłodzenia
 • system zapobiegający oblodzeniu
 • system poprawiający pracę w niskich temperaturach
 • mikrokontlorer sterujący
 • wyświetlacz LCD
 • programator wilgotności i timera
 • niski poziom hałasu
 • solidna i wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej
 • możliwość użycia filtrów z aktywnym węglem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl