Opis
Silnik spalinowy Honda GX270 — Seria profesjonalnych silników GX to:
Opis produktu
Seria profesjonalnych silników GX to:
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| typ silnika | czterosuwowy, górnozaworowy OHV, chłodzony powietrzem |
| typ cylindra | stal |
| typ wału | poziomy |
| pojemność skokowa | 270 cm3 |
| średnica x skok | 77 x 58 mm |
| kompresja | 8,2:1 |
| moc maksymalna | 6,3 kW (8,4 KM) / 3600 obr-1 |
| moc ciągła | 4,6 kW (6,2 KM) / 3000 obr-1, 5,1 kW (6,8 KM) / 3600 obr-1 |
| maksymalny moment obrotowy | 19,1 Nm / 1,94 kgm / 2500 obr-1 |
| zapłon | elektroniczny CDI |
| rozruch | ręczny (opcja: starter elektryczny) |
| pojemność zbiornika paliwa | 5,30 l |
| zużycie paliwa | 2,4 l/h / 3600 obr-1 |
| pojemnośc miski olejowej | 1,1 l |
| wymiary | 381 x 428 x 422 mm |
| waga | 25,8 kg |
Dlaczego Honda? Honda Engines to japoński lider silników spalinowych od 1948 roku — silniki Honda GX to absolutny standard w branży sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Napędy Honda słyną z doskonałej kultury pracy, niskiego zużycia paliwa, długiej żywotności (nawet 3000+ godzin) i łatwego serwisu w całej Polsce.
Dostawa: Cała Polska.
Autoryzowany dealer: Pro-Masz — sprzedajemy jako autoryzowany dealer marki Honda.
Cechy produktu
Silniki
- typ silnika czterosuwowy, górnozaworowy OHV, chłodzony powietrzem
- typ cylindra stal
- typ wału poziomy
- pojemność skokowa 270 cm3
- średnica x skok 77 x 58 mm
- kompresja 8,2:1
- moc maksymalna 6,3 kW (8,4 KM) / 3600 obr-1
- moc ciągła 4,6 kW (6,2 KM) / 3000 obr-1, 5,1 kW (6,8 KM) / 3600 obr-1
- maksymalny moment obrotowy 19,1 Nm / 1,94 kgm / 2500 obr-1
- zapłon elektroniczny CDI
- rozruch ręczny (opcja: starter elektryczny)
- pojemność zbiornika paliwa 5,30 l
- zużycie paliwa 2,4 l/h / 3600 obr-1
- pojemnośc miski olejowej 1,1 l
- wymiary 381 x 428 x 422 mm
- waga 25,8 kg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.