Zagęszczarki gruntu

Zagęszczarki gruntu, to kluczowe maszyny budowlane w ofercie firmy Pro-Masz. Nasza oferta obejmuje najlepsze światowe marki m.in.:

  • Dynamic
  • Weber
  • Enar

zagęszczarki gruntu

Zagęszczarki znajdujące się w naszej ofercie dzielimy na:

Zagęszczarki jednokierunkowe

Prowadzone ręcznie zagęszczarki gruntu o najmniejszej masie, używane najczęściej w miejscach gdzie pracy nie jest zbyt dużo. Ze względu na to, że trzeba je przesuwać ręcznie, ich masa nie jest zbyt duża: 60-130 kg.

Zagęszczarki rewersyjne

Zagęszczarki rewersyjne są to cięższe maszyny do bardziej wymagających prac. Ich prowadzenie pomimo większej masy jest łatwiejsze ponieważ wystarczy nadać jej kierunek a maszyna pod wpływem drgań poruszać się będzie samoczynnie.

Zagęszczarki gruntu przedstawione w naszej ofercie posiadają spalinowe silniki benzynowe Honda, bądź też motor diesla – Hatz. Moc napędu dobierana jest odpowiednio do masy maszyny. W asortymencie firmy Pro-Masz znajdą Państwo zagęszczarki o ciężarze od 60 aż do 900 kg, co pozwoli na fachowe wykonanie prac budowlanych. Ze względu na wachlarz oferowanych przez nas maszyn oferowane przez nas zagęszczarki gruntu nadają się zarówno dla mniejszych jak i większych przedsiębiorstw. Przedstawione przez nas zagęszczarki z powodzeniem sprawdzą się w branży budowlanej, ogrodniczej czy brukarstwie.