Zacieraczki do betonu

W naszej ofercie znajdą Państwo zacieraczki do betonu renomowanych marek takich jak:

  • Dynamic
  • Enar
  • Kreber

zacieraczki do betonu

Zacieraczki do betonu jakimi dysponujemy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu cieszymy się dużym uznaniem w branży budowlanej.

Charakterystyka zacieraczki do betonu

Maszyny, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie cechują się wysoką kulturą pracy, wydajnością i wygodą. Każdy element składający się na całość maszyny jest przemyślany i solidnie wykonany:

  • Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność oraz ochronę przed uszkodzeniami, długa składana rączka stworzona jest w celu lepszego prowadzenia i możliwości wykonania pracy w trudno dostępnych miejscach.
  • Łopatki jak i talerz wykonane z najlepszych stopów metali co przekłada się na niskie zużycie materiału.
  • Uchwyt regulujący nachylenie łopatek w celu dobrania odpowiedniego kąta zacierania.

W naszej ofercie znajdują się zacieraczki do betonu z najlepszymi na rynku silnikami Honda oraz zacieraczki z napędem elektrycznym. Moc silników została dobrana odpowiednio do obciążeń występujących w maszynach. Wszystkie te cechy sprawiają, że naszymi maszynami można z powodzeniem pracować w różnych, nawet najcięższych, warunkach.

Zacieraczki do betonu wywodzące się spod logo Pro-Masz zostały zaprojektowane z myślą o efektywnej i funkcjonalnej pracy w połączeniu z dużą dokładnością wykończenia. Wszystkie te aspekty składają się na to, że klienci chętnie wybierają firmę Pro-Masz.