Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Przecinarki do asfaltu i betonu

Przecinarki do asfaltu i betonu to maszyny szeroko stosowane w budownictwie i drogownictwie pozwalające na cięcie twardych materiałów, takich jak beton, asfalt, kostka brukowa, czy kamień naturalny. Wykorzystywane są przez profesjonalistów przy budowie dróg, kładzeniu kostki brukowej, budownictwie naziemnym, ale także na przykład w branży ogrodniczej i architektury krajobrazu.

W zależności od przeznaczenia wyróżnić możemy:

  • przecinarki jezdne - przeznaczone do dużych prac drogowych i budowlanych, wyposażone w kółka i uchwyt do ich prowadzenia
  • przecinarki ręczne - przeznaczone do drobniejszych prac, remontów itp.

W naszym sklepie internetowym oferujemy przede wszystkim przecinarki jezdne do asfaltu i betonu niezbędne w działaniu każdej większej firmy z branży drogowej i budowlanej.

Przecinarki do asfaltu i betonu - charakterystyka

W sklepie internetowym PRO-MASZ, w ciągłej sprzedaży, oferujemy przecinarki jezdne takich producentów jak ENAR, Weber, czy tak uznanej marki, jak Dr. Schulze. W naszym sklepie znajdziecie zarówno przecinarki z silnikami spalinowymi (niezawodne silniki Honda!), jak również wyposażone w silnik elektryczny, które mogą być wykorzystywane do pracy w pomieszczeniach zamkniętych.

Większość tych urządzeń przystosowana jest do pracy na mokro i została wyposażona w zbiornik na wodę, a także w przyłącze do zewnętrznego źródła zasilania w wodę.

Wszystkie oferowane przez nas przecinarki do betonu i asfaltu charakteryzuje trwałość i solidność wykonania, a także wiele udogodnień związanych z komfortem prowadzenia maszyny, między innymi ergonomicznie regulowane uchwyty, system tłumienia drgań (wał wyrównawczy w silniku, który eliminuje drgania zapewniając spokojny posuw i wolniejsze zużycie tarczy tnącej), szeroki rozstaw osi zapewniający stabilny posuw itp.

Wiele modeli wyposażono w dźwignię nożną do szybkiego podnoszenia i opuszczania tarczy tnącej, a także wskaźnik głębokości cięcia.

Zachęcamy do zakupu przecinarki do asfaltu i betonu z oferty sklepu internetowego PRO-MASZ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl