Opis
Opis produktu
Wibrator wgłębny Swepac PVEL 50 – PVEL 50 to wibrator HF z buławą 50 mm, uniwersalny wybór do większości typowych elementów żelbetowych. Wymaga przetwornicy PVC/PVCE.
Wyższa częstotliwość (w porównaniu z PVE) oznacza krótszy czas zagęszczania na jednostkę powierzchni i bardziej jednorodny beton. Średnica 50 mm pasuje do standardowego zbrojenia.
Zastosowania: Typowe prace: ściany fundamentowe, stropy monolityczne, wieńce, ławy, podciągi.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ wibratora | Elektroniczny z przetwornicą |
| Napięcie | 230V, 1- fazowy |
| Stopień ochrony skrzynki przetwornicy | IP 67 |
| Prąd | 2,8 A |
| Średnica / długość buławy | 50 mm / 370 mm |
| Masa | 12 kg |
| Wydajność | 30 m3/h |
| Siła wymuszająca | 3 300 N |
| Długość węża | 5 m |
| Kabel elektryczny, długość | 15 m |
| Poziom drgań przypadających na ręce operatora (HAV) | 1.8 m/s2 |
Główne cechy
- Masa: 12 kg
- Siła wymuszająca: 3 300 N
- Zasilanie: 230V, 1- fazowy
- Gwarancja 12 lub 24 miesiące producenta Swepac (Szwecja) + polski serwis
Zastosowanie
Wibrator wgłębny stosowany jest do wibrowania mieszanki betonowej w ścianach, słupach, fundamentach, płytach stropowych i elementach prefabrykowanych — usuwa powietrze z mieszanki, zwiększa wytrzymałość betonu oraz poprawia jakość powierzchni.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.