Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

 

Niwelatory rurowe

Niwelator rurowy Topcon TP-L6A Niwelator rurowy Topcon TP-L6A
Producent: TOPCON
Cena:

21 512,00 zł

szt.
zobacz więcej
Niwelator rurowy Topcon TP-L6B Niwelator rurowy Topcon TP-L6B
Producent: TOPCON
Cena:

20 897,00 zł

szt.
zobacz więcej
Niwelator rurowy Topcon TP-L6G Niwelator rurowy Topcon TP-L6G
Producent: TOPCON
Cena:

22 127,70 zł

szt.
zobacz więcej

Niwelatory rurowe, zwane również laserami rurowymi, bądź liniowymi to prezyzyjne urządzenia pomiarowe wykorzystywane w pracach o charakterze liniowym, takich jak układanie rur wodno-kanalizacyjnych, torów kolejowych, krawężników, kabli itp., zarówno poziomo, jak i ze spadkiem. Są to samopoziomujące instrumenty emitujące wiązkę lasera widoczną jako plamka świetlna na tarczy celowniczej.

Niwelatory rurowe wspomagają czasochonne, trudne i obarczone dużym ryzykiem błędu ludzkiego prace związane z prawidłowym układaniem rur precyzyjnie wyznaczając kierunek wzdłuż zaplanowanej osi. Pozwalają wyznaczać precyzyjne spadki - laser urządzenia może być odchylany od poziomu w zakresie od -15 do +40 %. Tarcza umieszczona na końcu odcinka rury wykrywa najmniejsze błędy.

Niwelatory rurowe w naszym sklepie internetowym

Sklep internetowy PRO-MASZ oferuje niwelatory rurowe japońskiej firmy Topcon, wyposażone zarówno w laser czerwony, jak i zieloną wiązkę laserową. Droższe modele wyposażone są w funkcję SmartLine, polegającą na tym, że promień lasera sam wyszukuje środek tarczy, a także w funkcję regulacji jasności wiązki laserowej, co pozwala oszczędzać energię akumulatora.

Wszystkie oferowane niwelatory rurowe charakteryzują się solidnością wykonania, bogatym wyposażeniem, czytelnym wyświetlaczem i prostotą obsługi. Wydajne akumulatory, a także możliwość podłączenia do akumulatora samochodu, zapewnią nieprzerwaną pracę urządzenia przez wiele godzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl