Wibrator buławowy ENAR DINGO [kompletny zestaw]

Taniej

2,678.94

Porównaj

Wibrator buławowy ENAR DINGO
[kompletny zestaw]

 

Wibrator buławowy ENAR DINGO [kompletny zestaw]. Do napędu elektryczny ENAR Dingo istnieje możliwość podłączenie siedmiu różnych długości wałów elastycznych i pięć buław wibracyjnych, to powoduje że urządzenie jest bardzo uniwersalne. Uchwyty napędy Dingo zaprojektowany został w celu ochrony obwodu silnika przed uderzeniami. Wzmocnienie przewodu u wylotu z silnika.

Korpus o wytrzymałości 5 razy większej niż wymagania normy. Trzy uchwyty wokół korpusu silnika i dodatkowy uchwyt z tyłu do manewrowania przy krótkich wałkach oraz do prac w pionie. Wąż przeciw ścieralny ze zintegrowanym wzmocnieniem z siatki oraz taśmy stalowej wewnętrznej.

Złącze buławy wzmocnione bieżnikowaniem. Pasek łatwy w demontażu i regulacji. Filtr z pianki i siatka przy wlocie powietrza. Wyłącznik szczelny i zabezpieczony przed uderzeniami.
Dostępne są wały elastyczne o długościach: 1, 1,5, 2, 3, 4, 5, 6 m.
Dostępne średnice buław: 25mm, 32mm, 40mm, 48mm

Aby otrzymać kompletne urządzenie należy wybrać długość wału elastycznego oraz rozmiar buławy:
Napęd (Dingo) + Wał elastyczny + Buława wibracyjna = Kompletne urządzenie

 

Wibrator Do Betonu Wrocław, Wibrator Do Betonu Warszawa,Wibrator Do Betonu Bydgoszcz ,Wibrator Do Betonu Toruń, Wibrator Do Betonu Lublin, Wibrator Do Betonu Zielona Góra, Wibrator Do Betonu Łódź, Wibrator Do Betonu Opole, Wibrator Do Betonu Białystok, Wibrator Do Betonu Rzeszów, Wibrator Do Betonu Gdańsk, Wibrator Do Betonu Katowice, Wibrator Do Betonu Kielce, Wibrator Do Betonu Olsztyn, Wibrator Do Betonu Szczecin, Wibrator Do Betonu Poznań,Wibrator Do Betonu Koszalin, Wibrator Do Betonu Suwałki