Co warto wiedzieć o silnikach wykorzystywanych w maszynach Dynamic?

Co warto wiedzieć o silnikach wykorzystywanych w maszynach Dynamic?

Co warto wiedzieć o silnikach wykorzystywanych w maszynach Dynamic?

Maszyny firmy Dynamic posiadają wyłącznie oryginalne silniki Hondy. Honda jest rozpoznawana jako lider w projektowaniu i produkcji solidnych i technologicznie zaawansowanych 4-suwowych silników benzynowych. Górnozaworowe silniki OHV są lekkie i ekonomiczne ze zoptymalizowanym zużyciem paliwa.

Jak długi jest okres gwarancyjny ?

SilnikiOd wielu lat Honda jest liderem w branży Power Equipment, oferując swoim Klientom nie tylko najbardziej zaawansowane technologicznie produkty, ale także profesjonalną obsługę posprzedażną. Nie ustajemy w dążeniu do bycia zawsze innowacyjnymi, poczytując sobie za wyraz uznania fakt, że wielu naszych konkurentów stara się naśladować nasze niezawodne rozwiązania.

Z dumą ogłaszamy Państwu, że począwszy od 1 stycznia 2012, wszystkie nasze silniki profesjonalnej serii GX objęte będą 3-letnią gwarancją. Gwarancja ta dotyczy samych silników, silników w urządzeniach Honda oraz silników w urządzeniach innych producentów i jest przeznaczona zarówno dla konsumentów jak i przedsiębiorców.

3 lata gwarancji na silniki honda

W 2010 rozpoczęliśmy wprowadzanie nowych wersji silników GX, które stopniowo zastępują poprzednią generację tej legendarnej już serii silników profesjonalnych. W tym samym czasie dostępna na rynku stała się seria „inteligentnych” silników iGX, wyposażonych w elektroniczny system sterowania, pozwalający na błyskawiczną reakcję silnika na zmieniające się obciążenie. Silniki te dają dużo większe możliwości użytkownikowi, dlatego doskonale sprawdzają się w produktach wysoko specjalizowanych (wysoko zaawansowane agregaty).
W 2012 roku ogólnie dostępne stały się nowe wersje silników GX120, GX160 i GX200. Wszystkie silniki Honda spełniają europejskie normy emisji spalin EURO 2 oraz najbardziej restrykcyjne amerykańskie CARB–3 oraz EPA–3.

Gdzie serwisować maszyny?

Oryginalne silniki Honda można serwisować w dowolnym serwisie Hondy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.
Jaka seria silników jest wykorzystywana w maszynach marki DYNAMIC?

Najczęstszą serią silników Hondy wykorzystywanych w maszynach marki DYNAMIC jest seria GX jest to seria profesjonalnych silników o :

 • wytrzymałość: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, technologia OHV
 • moc: najwyższa moc osiągnięta z pojemności silnika
 • żywotność: wszystkie podzespoły zaprojektowane do pracy ciągłej w ciężkich warunkach.
 • ekonomia: najniższe zużycie paliwa w swojej klasie
 • łatwy rozruch: zastosowany system dekompresji
 • ekologia: spełnia wszystkie światowe normy

Strzeż się fałszerzy!!!

Często kopiowane, nigdy dorównane. Od wielu lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu kolorystyki, design’u, logotypów i oznaczeń Honda, a nawet kopiując foldery i instrukcje obsługi. Honda nieprzerwanie podejmuje wysiłki w walce z nieudolnym naśladownictwem fałszerzy, by eliminować z rynku przypadki oszustw oraz chronić swoich klientów – aktualnych i potencjalnych przed naciągaczami sprzedającymi fałszywie oznakowane urządzenia i maszyny.

PAMIĘTAJ!!!

 • Tylko silniki z logo Honda są oryginalne. Honda nie ma drugiej marki.
 • Silniki Honda są specjalnie projektowane do pracy w maszynach.
 • Honda od lat stosuje międzynarodową nazwę OEM – Original Engine Manufacturer.
 • Honda to wypróbowana technologia i 60 lat doświadczeń na rynku silników.
 • Nasze silniki wyprzedzają pod względem technicznym zapowiadane i niezwykle wymagające normy Unii Europejskiej.
 • Oryginalne części do silników i maszyn są dostępne na całym świecie.

Podobne wpisy