Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Frezarki do betonu

Bęben do frezarek FEN Bęben do frezarek FEN
Producent: ENAR
Cena:

1 230,00 zł

szt.
zobacz więcej
Frezarka do betonu FEN elektryczne Frezarka do betonu FEN elektryczne
Producent: ENAR
Cena:

7 903,00 zł

szt.
zobacz więcej
Frezarka do betonu seria FEN Frezarka do betonu seria FEN
Producent: ENAR
Cena:

8 487,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw frezów TCT Zestaw frezów TCT
Producent: ENAR
Cena:

1 415,00 zł

szt.
zobacz więcej

Frezarki do betonu - charakterystyka

Frezarki do betonu to specjalne maszyny służące do "frezowania", czyli obróbki mechanicznej powierzchni betonowych, kamiennych i asfaltowych. Frezowania nie należy mylić ze "szlifowaniem". Celem frezowania jest zgrubna obróbka powierzchni - zdarcie starej warstwy betonu, starych klejów do płytek, farb lub żywicy epoksydowej i przygotowanie posadzki do szlifowania końcowego, a także wyrównywania złączy betonowych i nierównych nawierzchni, usuwania nierówności chodników, nadlewów betonowych, czy chociażby rowkowania przejść w celu nadania im właściwości antypoślizgowych.

Dzięki frezarce do betonu usuniemy beton w szybszy i bardziej agresywny sposób, niż za pomocą szlifierki. Z tego punktu widzenia istotne znaczenie mają parametry frezarki, przede wszystkim maksymalna głębokość frezowania oraz szerokość frezu.

Frezarki do betonu mogą być wyposażone w silnik elektryczny lub spalinowy. W celu zapewnienia komfortu pracy operatora, wyposażone są w uchwyty tłumiące drgania. Możliwa jest regulacja głębokości frezowania z dokładnością do milimetra. Głównym elementem frezarki jest bęben z, wykonanymi z węglika wolframu, frezami TCT. Kompaktowa budowa maszyny pozwala na wygodną pracę nawet w miejscach o ograniczonym dostępie. W celu minimalizowania zapylenia podczas pracy możliwe jest podłączenie do frezarki odkurzacza przemysłowego.

Frezarki do betonu w ofercie sklepu internetowego PRO-MASZ

Sklep internetowy PRO-MASZ, w ciągłej sprzedaży oferuje frezarki do betonu firmy ENAR z serii FEN zarówno w wersji z silnikiem spalinowym, jak i elektrycznym, a także frezarki szczelinowe uznanego producenta Dr. Schulze oraz akcesoria do frezarek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl