Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Bruzdownice do betonu

Bruzdownica Enar MC95 Bruzdownica Enar MC95
Producent: ENAR
Cena:

5 289,00 zł

szt.
zobacz więcej
Frez do bruzdownicy MC95 Frez do bruzdownicy MC95
Producent: ENAR
Cena:

397,00 zł

szt.
zobacz więcej

Charakterystyka bruzdownic do betonu

Bruzdownice do betonu są to elektryczne maszyny służące do wykonywania w ścianach i posadzkach bruzd pod instalacje elektryczne, grzewcze, telekomunikacyjne itp. Dzięki korzystaniu z bruzdownicy w znaczący sposób przyspieszymy tempo i zwiększymy komfort prac przy wykonywaniu tych instalacji, jednocześnie gwarantując stałość głębokości i szerokości bruzdy.

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, pod względem konstrukcyjnym, przypominających zwykłe szlifierki kątowe, wyposażonych w dwie, równoległe do siebie, tarcze tnące. Maszyny te pozwalają jedynie na wycięcie prostych bocznych granic bruzdy, co jest tylko wstępem do dalszego pracochłonnego i czasochłonnego wykuwania bruzdy.

Sklep internetowy PRO-MASZ oferuje bruzdownice do betonu nowej generacji, wyposażone, nie w tarcze tnące, tylko we frez. Zasada pracy tych urządzeń jest znacząco inna niż w przypadku bruzdownic tarczowych. Zamontowany w bruzdownicy frez, który obraca się z dużo niższymi obrotami niż tarcze po prostu kruszy ścianę w miejscu wykonania bruzdy, a rozdrobniony materiał spokojnie opada na ziemię. Dzięki temu, w trakcie pracy, nie powstaje uciążliwa chmura pyłu i nie ma konieczności podłączania urządzenia do odkurzacza.

Bruzdownice do betonu oferowane przez PRO-MASZ, dzięki zastosowaniu frezów o różnej szerokości, pozwalają na wykonywanie bruzd o szerokości od 25 mm do 50 mm. Oferujemy bruzdownice sprawdzonego producenta, firmy ENAR, o wysokiej wydajności i żywotności frezów do 14 000 m bieżących. Zapraszamy do zakupu naszych urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl